Оплата і доставка

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що вказані на сайті ціни є актуальними за умови самовивозу товару з шоурум або зі складу компанії. За Вашим бажанням ми можемо знайти перевізника для доставки Вашого товару. Вартість доставки прораховується під кожне замовлення індивідуально.


Оплата замовлення


1. Готівкою: Ви можете здійснити оплату готівкою у Шоурумі за адресою: м.Київ, вул. М. Максимовича 26 ЖК "Нова Англія"

2. Безготівкова оплата (може здійснюватись фізичними та юридичними особами)

Карткою Visa чи Master Card — ви можете сплатити за замовлення банківською карткою тут, на сайті, одразу після оформления замовлення через сайт, або також карткою через термінал у Шоурумі, якщо отримуватимете замовлення там.Оплата через банк.

Оплата може бути здійснена через будь-яке відділення банку після того, як узгоджені вартість і умови доставки товару. Ми відразу ж відправимо товар, як тільки гроші будуть зараховані на рахунок компанії зручним для Вас способом доставки

Рахунок буде підготовлено та виставлено (надіслано зручним способом) Вам після узгодження всіх деталей замовлення з нашим менеджером та оформлення супроводжуючих документів.

Після того як гроші надійдуть на рахунки компанії, Ваш товар буде відправлено Вам протягом 1-2 днів узгодженим з Вами способом доставки. Одночасно з товаром Ви отримаєте всі відповідні документи.

Особа, яка буде отримувати замовлення, зобов'язана мати документи, що підтверджують замовлення і особу одержувача або для юридичних осіб - довіреність з печаткою підприємства і підписом керівника.

Підтвердивши оплату згідно Вашого замовлення телефоном чи через e-mail, Ви можете значно прискорити його обробку та виконання.

При оформленні індивидуального замовлення з достакою із Польщі:

  • Оплата: 60% аванс і після доставки товару в Україну інших 40%.
  • Оплата проводиться шляхом переказу коштів згідно договору на рахунок компанії.
  • Доставка протягом 20 робочих днів при наявності товару на складі в Європі.
  • Система контролю виробництва та якості, введена на підприємстві, дозволяє давати гарантію на всі меблі терміном 12 міс.


Доставка товара

Розрахунок вартості та терміну здійснення доставки вашого замовлення проводиться у режим спілкування з менеджером магазину та після узгодження з вами всіх деталей та параметрів замовлення
Разрахунок здійснюється в залежності від віддаленості пункту призначення, ваги товару та тарифів фірми-перевізника чи служби доставки.
Ми організовуємо доставку замовлень у будь який населений пункт України.